Gündem

DEVA PARTİSİN ÇORUM TEŞKİLATINDAN İSTANBULDA BULUNAN DÜNYA ÇORUMLULAR KONFEDERASYONUNA ZİYARET.

Deva Partisi İl Başkanı Elvan Can ÇABUK beraberindeki İstanbul İl Başkanlığı heyeti ile birlikte İstanbul da bulunan Dünya Çorumlular Konfederasyonuna ziyarette bulundu.

BAŞKAN ÇABUK; SİYASET ÜSTÜ BİRLİKTELİK SERGİLENMELİ

“Sıcak ve samimi bir havada gerçekleşen görüşme, ortak paydamız olan Çorum için daha fazla neler yapılabileceğini konuştuk, hemşeriler olarak birlikte hareket edildiğinde çok güzel başarılar elde edileceğini, memleketimizi tüm dünyaya tanıtmak ve memleketimizin yararına olan faydalı işlerin birlikte hareket edildiğinde olabileceğini görüştük.

İl başkanı ÇABUK, konu Çorum olduğunda siyaset üstü birliktelik sergilemenin gerekli olduğunu, beraberlik ruhu ile hareket etmenin önemli olduğunu belirtti, ayrıca tüm Çorumluları şehrimiz için önemli olan Çorum tanıtım günleri etkinliğine destek olmaya davet etti.

AKKUŞ; ÇORUM TANITIM GÜNLERİ 15-18 ARALIK’TA, HEMŞERİLERİMİZ DAVETLİDİR.

“Konfederasyonumuzun kapıları tüm Çorumlu hemşerilerimize açıktır, Çorumdan buraya gelen hemşerilerimiz olduğunda onları en iyi şekilde karşılamaya gayret gösteriyoruz. Burada sen, ben yok biz var dolayısıyla burası hemşerilerimizindir. Bugün Deva Partisi Çorum İl Başkanı sayın Elvan bey ve heyeti bizleri ziyaret etti, bu ziyaretten ziyadesiyle memnuniyet duyduk. Ziyaretlerinden dolayı sayın başkana ve heyetine şükranlarımızı sunuyoruz”

Konfederasyon Başkanı Metin AKKUŞ, 15-18 Aralık 2022 tarihinde İstanbul’ da yapılacak olan Çorum tanıtım Günleri etkinliğine tüm Çorumlu hemşerilerini davet etti.

DEVA Partisi Çorum İl Başkanlığı olarak, Sayın Akkuş ve yönetim kuruluna göstermiş oldukları ilgi için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: